MicK napisał(a):

Pewnie nie wszyscy wiedzą, więc napiszę.
Dodatkowa opcja, która pojawiła się u nowego realizatora transmisji ekstraklasy jest dostępna na kanałach HD canal+.
Jest możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej. Z komentatorami, lub BEZ KOMENTATORÓW.
Miły dodatek
|
Królu złoty.......
A co do Voskampa ja się nie czepiam,w sumie dla mnie napastnik może być niedosłyszący,byleby ładował ile wlezie.