Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15427
Stary 07.08.2011, 16:31
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Oby to był początek podobnej serii cracovii jak rok temu. Byle tylko teraz - z happy endem
Seria patrząc na przyszłe kolejki może być podobna, ale w tym roku Cracovia ma 2 zespoły do rywalizacji o dno tabeli, czyli ŁKS i Podbeskidzie. Mimo wszystko ciężko będzie im spaść bo kadrowo są lepsi od tych drużyn.
Odpowiedz cytując