TeeS napisał(a):

Oby to był początek podobnej serii cracovii jak rok temu. Byle tylko teraz - z happy endem
|
Seria patrząc na przyszłe kolejki może być podobna, ale w tym roku Cracovia ma 2 zespoły do rywalizacji o dno tabeli, czyli ŁKS i Podbeskidzie. Mimo wszystko ciężko będzie im spaść bo kadrowo są lepsi od tych drużyn.