Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
15417
07.08.2011, 16:18
Na interii mecz koleżanek z Legią jest uznany jako hit 2 kolejki ekstraklasy...
tak samo wczoraj anonsowali nasze spotkanie z Polonią ...
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!