Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
Od: 01.2011
Offline
#
15415
07.08.2011, 16:14
Cracovia przegrywa 1:0 z Legia. Oj pięknie się zaczyna ten sezon dla parchatych ^^
Kamil17ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil17ABG
Znajdź inne posty napisane przez Kamil17ABG