Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 07.08.2011, 16:08
Hrluc napisał(a):Wyświetl post
Jak niektórzy potraktowali Frankowskiego,który strzelił więcej niż 9 bramek w lidze wolę nie mówić.I to na własnym stadionie.Wygląda na to,że się dało obrażać prosto w twarz,a tutaj dżentelmeni się pokazują.
Tyle, że Frankowski najzwyczajniej w świecie uciekł. Do słabego zespołu z 2 ligi hiszpańskiej...

Hrluc napisał(a):Wyświetl post
Może będziesz miał okazję pośmiać się ze mnie jak Kirm zapewni nam Ligę Mistrzów,czego szczerze ci życzę
Nie będę się śmiał, bo nie o to mi chodzi, ale również i Tobie życzę, by Kirm zapewnił nam LM
Odpowiedz cytując