Hrluc napisał(a):

|
Jak niektórzy potraktowali Frankowskiego,który strzelił więcej niż 9 bramek w lidze wolę nie mówić.I to na własnym stadionie.Wygląda na to,że się dało obrażać prosto w twarz,a tutaj dżentelmeni się pokazują.
|
Tyle, że Frankowski najzwyczajniej w świecie uciekł. Do słabego zespołu z 2 ligi hiszpańskiej...
Hrluc napisał(a):

Może będziesz miał okazję pośmiać się ze mnie jak Kirm zapewni nam Ligę Mistrzów,czego szczerze ci życzę
|
Nie będę się śmiał, bo nie o to mi chodzi, ale również i Tobie życzę, by Kirm zapewnił nam LM
