Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15414
Stary 07.08.2011, 15:58
A ja też zapytam. Od kiedy planowane są mecze Ślaska na nowym stadionie ?

ps. z na stadionie żydów oczywiście kilkukrotnie głośniej zaśpiewany fragment o schodzeniu na psy

ps. I już 0:1 dla Legii
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 07.08.2011 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując