Mareq napisał(a):


Kamson mnie uprzedził z bardzo trafnym spostrzeżeniem.
Autor wpisu ze strony SKWK ocenia ten transfer pod kątem poza sportowym , więc co ma do tego sportowa fachowość Valcxa ?
|
Negowanie transferu Stachowiaka, nawet - jak mówisz - pod kątem pozasportowym, jest pewnego rodzaju małym wotum nieufności dla Stana, który znalazł Polaka, o porównywalnych (a nawet trochę wyższych) umiejętnościach na pozycję rezerwowego bramkarza, który pozwoli na zwolnienie ważnego miejsca dla nowego obcokrajowca.
Powtórzę jeszcze raz - co jest lepsze dla klubu: dwóch Meliksonów i Stachowiak na ławie czy jeden Maor i Jovanić jako rezerwowy?