|
Nastepny mecz juz na Arenie, tj. 14 sierpnia z Cracovią. Jak będzie 20 tysięcy ludzi to będę w mega szoku. A to tylko połowa stadionu. Marketing w Gdańsku - na możliwie najniższym poziomie.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|