Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Morfeush
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
15410
07.08.2011, 15:26
Cytat:
Od kiedy LEchia będzie grać na Arenie?
Od meczu z pasiastymi... (Tj. za równy tydzień)!
Wisła To MY!
Morfeush
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Morfeush
Znajdź inne posty napisane przez Morfeush