Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50779
Stary 07.08.2011, 15:25
Poczekajmy do jutra wszystko się wyjaśni może transfer Stachowiaka to tylko kaczka dziennikarska .Przecież nie tak dawno do Wisły zawitał Pareiko a na rezerwie jest jeszcze Kurto i Jovanic więc po co Wiśle czwarty bramkarzBo transfer Stachowiaka to chyba nie wzmocnienie z myślą o LM
Odpowiedz cytując