i jeszcze taka ciekawostka dla tych którzy idą na mecz i chcą śpiewać DLA zawodników:
Hermes (pomocnik): Lechia ma dobry zespół i wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie, najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Czasami styl gry się nie liczy. Przegrywaliśmy od początku meczu i potrafiliśmy go wygrać i to z nie byle jakim zespołem. Musimy grać w kolejnych meczach jak najlepiej, a czas pokaże na co nas stać. Szkoda tylko, że kibice nas nie wspierają, ale… gramy przecież dla siebie.
edit:
http://www.strefabiznesu.echodnia.eu...nia-64383.html
po.......iło ich juz całkowicie!!
lepiej niech ..... kase za darmo rozdają bo to taki sam pomysł jak to żeby dawać takie kary za WYKROCZENIA!!
ludzie 2tys za deptanie trawnika! a niejeden musi na to 2 miechy pracować. i znowu człowiek ciśnienia dostał