Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4588
Stary 07.08.2011, 15:02
i jeszcze taka ciekawostka dla tych którzy idą na mecz i chcą śpiewać DLA zawodników:

Hermes (pomocnik): Lechia ma dobry zespół i wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie, najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Czasami styl gry się nie liczy. Przegrywaliśmy od początku meczu i potrafiliśmy go wygrać i to z nie byle jakim zespołem. Musimy grać w kolejnych meczach jak najlepiej, a czas pokaże na co nas stać. Szkoda tylko, że kibice nas nie wspierają, ale… gramy przecież dla siebie.

edit:

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu...nia-64383.html

po.......iło ich juz całkowicie!!
lepiej niech ..... kase za darmo rozdają bo to taki sam pomysł jak to żeby dawać takie kary za WYKROCZENIA!!
ludzie 2tys za deptanie trawnika! a niejeden musi na to 2 miechy pracować. i znowu człowiek ciśnienia dostał
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 07.08.2011 o godz. 20:51.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując