Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4494
Stary 07.08.2011, 14:44
Cytat:
Wisła może finansowo odskoczyć na lata świetlne innym polskim drużynom i tylko od Cupiała zależy ile sobie z tej kasy wezmie a ile przeznaczy na wzmocnienia.
Mając takich fachowców jak Valckx, zaczelibyśmy ściągać zawodników dla nas wczesniej niedostępnych zastępując nimi tych graczy, którzy wczesniej odeszli za grube milony.Organizacyjnie Wisła bije zdecydowanie każdy inny polski zespól.
To wyobraź sobie taki scenariusz:
wchodzimy do grupy LM, inkasujemy nawet 10 baniek euro, potem zajmujemy w lidze 5-6 miejsce nie łapiemy się do pucharów, połowa kasy idzie na łatanie tzw. dziury budżetowej reszta kasy idzie na wykupienie powiedzmy Nuneza, Bitona + ze dwa inne transfery, bo ktoś odejdzie, kontrakty niektórym się kończą
A tak w ogóle to skonczcie gadać o jakimś odjeżdżaniu, w tej lidze mistrzow to nie placa 100 mln tylko powiedzmy 10 mln - czy to tak duzo we wspolczesnej pilce, gdzie polskie kluby placa juz po graczy okolo milion euro? nie sadze
odjechac to mozemy tylko i wylacznie regularnie grajac w pucharach
jednorazowy wyskok nic nie zmieni
Odpowiedz cytując