|
Kurto powinien iść na półroczne wypożyczenie, gdzieś gdzie będzie miał szanse gry. Jego rówieśnik Skorupski w Górniku prezentuje się nieźle. Boguski fajnie jakby dostał w lidze jakąś szansę, ale lepiej żebyśmy go tylko wypożyczyli bez opcji pierwokupu. Co do Jirsaka to ostatnia szansa na transfer gotówkowy. Szkoda, że Brud nie dostanie nawet kilku minut w lidze. Jest naszym wychowankiem, ma już 22 lata i nie wiemy ile jest w stanie dać swoją grą pierwszej drużynie. Z kolei zainteresowanie Delevem może też oznaczać ofertę dla Kirma. Powinniśmy częściej sprawdzać graczy z Młodej Ekstraklasy. Legia, Lech, czy Górnik fajnie na tym wychodzą. U nas 19-latkowie, 20-latkowie dopiero idą na wypożyczenie.
|