Temat
:
[2 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła 06.08.2011 godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
215
07.08.2011, 14:09
Kim trzeba być żeby obrażać piłkarzy swojej drużyny :O Dramat. W Premiership nie takie setki były marnowane przez nie takich piłkarzy oszołomy. Pooglądaj kiedyś choćby Arsena;
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM