Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50772
Stary 07.08.2011, 14:00
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
co to to nie, jak mamy zwalniać miejsca to już lepiej Gordana 'dębinę' Bunozę wypożyczyć na jakieś zadupia, mamy dużą szansę na wielką kartę przetargową do ściągania bdb jak na naszą ligę zawodników jaką jest LM, a mamy brać jakiegoś Stachowiaka? kogoś tu chyba poje.... mam nadzieję że weszło...
czyli naszym czwartym środkowym obrońcą ma być Kowalski , super wizja

sprawa dla mnie ewidentna , klub szuka miejsca by upchnąć jeszcze jednego ofensywnego zawodnika ,

kogo z zagranicznych piłkarzy najłatwiej odstawic ? rezerwowego bramkarza . Ponad to może jest też ziarno prawdy z odejściem Jirsaka . Boguski powinien zostać przynajmniej do zimy .
Odpowiedz cytując