TOMEK 11 napisał(a):

|
co to to nie, jak mamy zwalniać miejsca to już lepiej Gordana 'dębinę' Bunozę wypożyczyć na jakieś zadupia, mamy dużą szansę na wielką kartę przetargową do ściągania bdb jak na naszą ligę zawodników jaką jest LM, a mamy brać jakiegoś Stachowiaka? kogoś tu chyba poje.... mam nadzieję że weszło...
|
czyli naszym czwartym środkowym obrońcą ma być Kowalski , super wizja
sprawa dla mnie ewidentna , klub szuka miejsca by upchnąć jeszcze jednego ofensywnego zawodnika ,
kogo z zagranicznych piłkarzy najłatwiej odstawic ? rezerwowego bramkarza . Ponad to może jest też ziarno prawdy z odejściem Jirsaka . Boguski powinien zostać przynajmniej do zimy .