|
co to to nie, jak mamy zwalniać miejsca to już lepiej Gordana 'dębinę' Bunozę wypożyczyć na jakieś zadupia, mamy dużą szansę na wielką kartę przetargową do ściągania bdb jak na naszą ligę zawodników jaką jest LM, a mamy brać jakiegoś Stachowiaka? kogoś tu chyba poje.... mam nadzieję że weszło...
|