|
Pewnie, bo Sandomierski zadowoli się rolą rezerwowego w Wiśle, będąc dogadanym z Celtikiem.
Pewnie, bo Jagiellonia chce Jovanicia lub Gargułę.
Pewnie, bo Sandomierski to przecież tylko ponad 2 miliony euro - co to dla nas? Przecież to grosze za rezerwowego bramkarza.
LUDZIE. :|
|