Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50770
Stary 07.08.2011, 13:46
Pewnie, bo Sandomierski zadowoli się rolą rezerwowego w Wiśle, będąc dogadanym z Celtikiem.
Pewnie, bo Jagiellonia chce Jovanicia lub Gargułę.
Pewnie, bo Sandomierski to przecież tylko ponad 2 miliony euro - co to dla nas? Przecież to grosze za rezerwowego bramkarza.

LUDZIE. :|
Odpowiedz cytując