Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15401
Stary 07.08.2011, 13:13
W tej chwili nie moge doszukac sie zrodla, ale prawdopodobnie Puls Biznesu wspominal o tym ze ma to byc pakiet z Onetem. Dla mnie to osobiscie dziwna sytuacja, tyle ze np samo sprzedanie TVN tez jest dziwne w pewnych aspektach.

Wszystko rozbija sie o spadkobiercow Wejcherta, ktorzy chca po prostu sprzedac swoja czesc i miec kase na swoje interesy. maja w sumie pakiet wiekszosciowy wiec to oni rozdaja karty.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując