|
W tej chwili nie moge doszukac sie zrodla, ale prawdopodobnie Puls Biznesu wspominal o tym ze ma to byc pakiet z Onetem. Dla mnie to osobiscie dziwna sytuacja, tyle ze np samo sprzedanie TVN tez jest dziwne w pewnych aspektach.
Wszystko rozbija sie o spadkobiercow Wejcherta, ktorzy chca po prostu sprzedac swoja czesc i miec kase na swoje interesy. maja w sumie pakiet wiekszosciowy wiec to oni rozdaja karty.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|