Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50768
Stary 07.08.2011, 12:50
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
Nie potrzebujemy donosiciela w drużynie, dodatkowo według mnie bramkarz tej klasy na pewno nie jest lepszy od solidnego Jovanicia.
A gdyby na naszego bramkarza rzucano np w Poznaniu,to co powinien zrobić? którą opcje byś wybrał:
1.uciec z boiska
2.założyć jakiś strój ochronny
3.klęczeć i modlić się by nie trafili czymś za ostrym
4.wziąść ten nóz i rzucić w przypadkowego kibica?-odpada dyskwalifikacja na parę latek
Którą opcje wybierasz?
Odpowiedz cytując