cinekw napisał(a):

|
Lubie Jovanica, prze sympatyczny gość, zawsze uśmiechnięty, ale nie wmawiaj nikomu, że to solidny bramkarz bo tak nie jest.
|
Jak dla mnie idealny bramkarz na ławkę. Myślę, że jakoś bardzo nie zawodzi gdy wchodzi za Pareikę. W obu meczach, w których grał w tym sezonie zaprezentował się solidnie.