Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50764
Stary 07.08.2011, 12:41
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Lubie Jovanica, prze sympatyczny gość, zawsze uśmiechnięty, ale nie wmawiaj nikomu, że to solidny bramkarz bo tak nie jest.

Jak dla mnie idealny bramkarz na ławkę. Myślę, że jakoś bardzo nie zawodzi gdy wchodzi za Pareikę. W obu meczach, w których grał w tym sezonie zaprezentował się solidnie.
Groundhopper
Odpowiedz cytując