Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12407
Stary 07.08.2011, 12:38
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
cafefutbol znowu reprezentacja i Maor,najlepszy Kołton ktory mowi ze to wina Meliksona i sam robi szum wokół siebie
Lepiej zeby Maor sie nie pchal do polskiej reprezentacji - na razie Ci co dostaja obywatelstwo i graja to w klubach maja problemy. Obraniak ława w Lille, Boenisch problem z kontuzją.
Odpowiedz cytując