Chrisman napisał(a):

|
cafefutbol znowu reprezentacja i Maor,najlepszy Kołton ktory mowi ze to wina Meliksona i sam robi szum wokół siebie
|
Lepiej zeby Maor sie nie pchal do polskiej reprezentacji - na razie Ci co dostaja obywatelstwo i graja to w klubach maja problemy. Obraniak ława w Lille, Boenisch problem z kontuzją.