Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19459
Stary 07.08.2011, 12:37
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A co klub ma do budowy tego stadionu?My tego stadionu niestety nie budujemy.To stadion miejski
słowo 'wszystkiego ' można również rozumieć jako naciski na miasto aby przyśpieszono prace . Poza tym nie mam na myśli tylko budowy , ale wszelkich spraw organizacyjnych , spraw bezpieczeństwa , oznakowań które również leżą po stronie Wisły . Tak samo jak po stronie Wisły było , aby wyznaczy sektor dla kibiców gości . Miasto tutaj nie dołożyło swoich 5 groszy .
Odpowiedz cytując