Zienczuk8 napisał(a):

|
Nie potrzebujemy donosiciela w drużynie, dodatkowo według mnie bramkarz tej klasy na pewno nie jest lepszy od solidnego Jovanicia.
|
Lubie Jovanica, prze sympatyczny gość, zawsze uśmiechnięty, ale nie wmawiaj nikomu, że to solidny bramkarz bo tak nie jest.