|
jestem ciekaw co pisaliby ludzie z skwk gdyby jeden z tych przedmiotów rzuconych (w co nie wątpię) w stronę Stachowiaka faktycznie zrobiłby mu krzywdę? w ogóle jak można brać pod uwagę opinię ludzi którzy nie widzą nic złego w tym, że rzucane są niebezpieczne przedmioty w stronę piłkarzy przeciwnej drużyny...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|