Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12404
Stary 07.08.2011, 12:31
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Kolton powiedzial by sie koles zdeklarowal, czy chce czy nie. Nic nie mowil ze to jego wina.

Ja osobiscie nie chce by gral w reprezentacji ktora i tak juz jest smieszna, po prostu niech juz powie NIE i po sprawie.
ale on się już dawno zdeklarował, że nie chce grać dla Izraela, tylko polskie media cały czas go przeciągają

a Smuda to skończony kretyn
na samym początku mówił, że chętnie Maora by w kadrze widział, następnie gdy Melikson powiedział, że chce grać w Izraelu, to Smuda się obraził i mu się odwidziało, a teraz gdy media go męczą o Meliksona do kadry, to ten łaskawie twierdzi, żeby Maor sam do niego zadzwonił komedia
Odpowiedz cytując