kreseq napisał(a):

Kolton powiedzial by sie koles zdeklarowal, czy chce czy nie. Nic nie mowil ze to jego wina.
Ja osobiscie nie chce by gral w reprezentacji ktora i tak juz jest smieszna, po prostu niech juz powie NIE i po sprawie.
|
ale on się już dawno zdeklarował, że nie chce grać dla Izraela, tylko polskie media cały czas go przeciągają
a Smuda to skończony kretyn
na samym początku mówił, że chętnie Maora by w kadrze widział, następnie gdy Melikson powiedział, że chce grać w Izraelu, to Smuda się obraził i mu się odwidziało, a teraz gdy media go męczą o Meliksona do kadry, to ten łaskawie twierdzi, żeby Maor sam do niego zadzwonił

komedia