Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15395
Stary 07.08.2011, 12:27
Nie dosc, ze sie czeka tyle na mecz - do tego adrenalina to jeszcze denerwuja Cie transmisja, znikajacym obrazem. Nie dosc, ze Rusko to dziad to jeszcze dziadoska transmisja
Odpowiedz cytując