Wyświetl pojedynczy post
dymion9
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50761
Stary 07.08.2011, 12:22
Najlepsi są Ci którzy piszą, że to chu...y zawodnik, a pewnie nie widzieli z jego udziałem 3 spotkań. Stachowiak jest tani, młody i do tego utalentowany. Co z tego, że Milan to miły facet skoro bronić nie potrafi. Stachowiak zwolni przy okazji miejsce kolejnemu obcokrajowcowi. Jeśli chodzi o nóż, to SKWK się w tej chwili ośmiesza. Stachowiak może miał schować do kieszeni nóż i udawać, że nic się nie stało.
Odpowiedz cytując