|
Tak narzekacie na Kirma, a oglądam teraz mecz ligi holenderskiej AZ- PSV i w podobnej sytuacji jak wczoraj nasz pomocnik, gracz PSV nie trafił "nawet" w poprzeczkę! Także troszkę ochłońcie nie zawsze się strzela gola w dogodnej sytuacji. A co do meczu, to widać że w głowach naszych graczy już dwumecz z Apoelem Nikozja... Wynik nie jest zły zwłaszcza, że graliśmy na wyjeździe!
|