Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4490
Stary 07.08.2011, 11:52
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Natomiast Wisła która jest budowana całkiem poprawnie od kilku lat , mająca infrastrukturę , kibiców oraz widoki na rozwój z odpowiednim zarządzaniem może stać się zespołem na poziomie Kopenhagi .Nie ma podstaw aby twierdzić , że staniemy się druga Artmedią .
wszystko OK , tylko patrz jakie kluby mamy teraz w Polsce

Lech Poznań - utrzymał skład , będzie grał TYLKO w lidze polskiej , ma wielki stadion i również bardzo stabilny budżet
Legia Warszawa - coraz lepsze zarządzanie , bardzo medialna marka , tani a bardzo dochodowy stadion , szeroka kadra

finansowo to nie będziemy w stanie konkurowac z rywalami , gdzie właściciel nie liczy się z kasą .Tak jak w Polonii Warszawa . Nie zidziwi mnie to jak na późną jesień/wiosne Wojciechowski wynajmie na najważniejsze spotkania stadion narodowy i stale będą na nim chcieli grać . Wszystkiego się można po nim spodziewać .

O Lechi czy Śląsku juz nawet nie wspominam , bo to tylko kwestia czasu aż zbudują sobie tak mocną pozycje w piłce jak ma Wisła , Lech i Legia .

Nasze wejście do LM , z miejsca spowoduje ni mniej ni więcej to że KAŻDY ligowy rywal będzie się na nas spinał 150% bardziej niż na Bełchatów czy Korone , w myśl zasady Bij Mistrza . Kto by nie chciał wygrac z uczestnikiem Ligi Mistrzów ?

Choć jesteśmy silniejszą drużyną niż rok temu , w lidze przydarzy się nam mniej wpadek , jednak o mistrzostwo będzie nam o wiele trudniej niż się może wydawać .
Odpowiedz cytując