Wyświetl pojedynczy post
Jakubus
Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19455
Stary 07.08.2011, 11:40
dzisiaij z rana oglądałem OSI i również poruszony został problem ewentualnych problemów ze stadionem w razie gry w fazie grupowej LM. Zarzeczny wyraźił oburzenie zaistaniłą sytuacją i powiedział do Iwana " czemu wybieracie znowu tego samego prezydenta ktory nie potrafi doprowadzic budowy do końca" Ten nie potrafił znależć odpowiedzi czemu krakowianie tak decydują...

PS Wyboraźcie sobie jakie protesty zrobilismy w razie niedokończenia budowy na faze grupową LM... Mam nadzieję, że sytucaja nie zmusi nas do tego, bo może byc nieciekawie...
Odpowiedz cytując