kreseq napisał(a):

Kolton powiedzial by sie koles zdeklarowal, czy chce czy nie. Nic nie mowil ze to jego wina.
Ja osobiscie nie chce by gral w reprezentacji ktora i tak juz jest smieszna, po prostu niech juz powie NIE i po sprawie.
|
Wystąpi w reprezentacji Izraela i skończy się to głupie .......enie...
Obchodzi was co mówi Kołtoń? Dla mnie to jest największy pajac na Polsacie. Nich spada do Wronek.