Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12403
Stary 07.08.2011, 11:33
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Kolton powiedzial by sie koles zdeklarowal, czy chce czy nie. Nic nie mowil ze to jego wina.

Ja osobiscie nie chce by gral w reprezentacji ktora i tak juz jest smieszna, po prostu niech juz powie NIE i po sprawie.
Wystąpi w reprezentacji Izraela i skończy się to głupie .......enie...

Obchodzi was co mówi Kołtoń? Dla mnie to jest największy pajac na Polsacie. Nich spada do Wronek.
Odpowiedz cytując