Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5763
Stary 07.08.2011, 11:30
Najlepiej na durne posty nie odpowiadać , biorąc pod uwagę że na wszystkie pytania są odpowiedzi na oficjalnej . tak że na pytania w stylu "Czy na mecz z Apoel-em trzeba mieć KK " NIE ODPOWIADAĆ bo na oficjalnej jest napisane tłustym drukiem . A nawet na inne bo wystarczy przeczytać kilka storn wcześniej bo przeróżne pytania były po 132432423 razy
Odpowiedz cytując