|
Kolton powiedzial by sie koles zdeklarowal, czy chce czy nie. Nic nie mowil ze to jego wina.
Ja osobiscie nie chce by gral w reprezentacji ktora i tak juz jest smieszna, po prostu niech juz powie NIE i po sprawie.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|