Przyjmijmy do wiadomości, że w tym roku trudniej będzie o MP, ponieważ co najmniej połowę sezonu spędzimy na europejskim podwórku, co może nas zmęczyć na ligę. Ale jak to się mówi - co nas nie zabije, to nas wzmocni. Poza tym mamy silną kadrę, co może ułatwić nam grę na kilku frontach. Teraz dopiero zaczyna się granie
