_gilardino_ napisał(a):

|
Stachowiak do Wisły? Raz że to słaby bramkarz a dwa że nie będzie miał u nas życia po tej dawnej akcji z nożem.
|
Raz to jest bardzo solidny bramkarz , dwa nie powinno się rzucać noży na murawę ! Każdy bramkarz ten nóż przekazałby sędziemu , to prawidłowa reakcja !