Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50758
Stary 07.08.2011, 11:00
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Stachowiak do Wisły? Raz że to słaby bramkarz a dwa że nie będzie miał u nas życia po tej dawnej akcji z nożem.
Raz to jest bardzo solidny bramkarz , dwa nie powinno się rzucać noży na murawę ! Każdy bramkarz ten nóż przekazałby sędziemu , to prawidłowa reakcja !
Odpowiedz cytując