_gilardino_ napisał(a):

|
Stachowiak do Wisły? Raz że to słaby bramkarz a dwa że nie będzie miał u nas życia po tej dawnej akcji z nożem.
|
Jeden z lepszych bramkarzy ligowych. Napewno jeden z solidniejszych. Żal aby w kontekście pucharów nie podpisać solidnego zmiennika. Na ligę idealny, na puchary może być. O Milanie jednak powiedzieć się jednak tego nie da. Zobzczymy w ogóle czy to prawda.