Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
4219
07.08.2011, 09:56
1). Da się opłacić PayPalem?
2). Jak opłacić będąc w Polsce? Cały czas wyświetla się komunikat, ze nie mogę oglądać z Polski. OK, ale zapłacić chce będąc w Polsce, a oglądać na wakacjach. Co źle robię?
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas