|
Ciekawe czy to prawdą z tym zapytaniem Legii na Toma. To wygląda jakby oni we wszystkim poruszali się po omacku, biorą jakiś Izraelczyków podesłanych przez Dahana zakładam, że nigdy nie widzieli ich na żywo w żadnym oficjalnym meczu. Teraz to samo z Tomem.
|