|
No i co z tego, że Frankowski był dobrym piłkarzem, jak jest patologicznym frimonem i fletem. Płaczkiem, zakładającym tematy na forum i szlochającym do dziennikarzy, bo dzieczynce zachciało się nagle odejść, zaczął szantażować klub i właściciela, a Ci wszyscy radykałowie nagle stali się tacy źli i wredni ... bo Tomuś tylko 160 000 euro zarabiał mając wokół siebie reprezentację Polski na boisku... itp, itd
Czytajac to forum można dojść do wniosku, że gdyby koszulke Wisły załozyli liderzy Jude Gangu i strzelili bramki w eLM to zostaliby bogami trybun.
Znacie chociaz tego Frankowskiego, że tak mu dupę liżecie?
|