Maciuś napisał(a):

|
Awansujac do LM zostawiamy na lata Lecha w tyle z jego Wilkami i innymi Ubiparicośtam oraz Legie ze Skorżą i Jozwiakiem.
|
w jakim sensie? masz na mysli wzbogacenie sie a co za tym idzie konkretne transfery w kolejnych okienkach robiace przepasc miedzy Wisla a reszta?