Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4484
Stary 07.08.2011, 09:21
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Awansujac do LM zostawiamy na lata Lecha w tyle z jego Wilkami i innymi Ubiparicośtam oraz Legie ze Skorżą i Jozwiakiem.
w jakim sensie? masz na mysli wzbogacenie sie a co za tym idzie konkretne transfery w kolejnych okienkach robiace przepasc miedzy Wisla a reszta?
Odpowiedz cytując