Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50753
Stary 07.08.2011, 09:03
krzywy napisał(a):Wyświetl post
zadanie na to okienko - sprzedać za wszelką cenę beznadziejnie słabego Kirma i bijącego się ze swoimi myślami Małeckiego i sprowadzić na ich miejsce dwóch DOBRYCH skrzydłowych. Nie pogardził bym napastnikiem, który potrafi się znaleźć w polu karnym (vide Franek) bo takowego nie posiadamy.
Ty tak na poważnie czy wróciłeś z baletów i chciałeś zabłysnąć czyms oryginalnym?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując