Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4481
Stary 07.08.2011, 08:56
znalazłem fajną stronkę z rankingiem klubowym oraz krajowym co jest na bieżąco aktualizowany http://blog.kalendarz-kibica.pl/2011...ing-uefa-2012/ , mam pytanko czy jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć jak są liczone te punkty ? Wisła zdobyła 2.4250 pkt po meczach ze Skonto i Liteksem, w jaki sposób ?
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując