Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 07.08.2011, 08:39
Mecz dobry. Widać,jak to za Masskanta jakąś myśli i próby jej realizacji. Także widać potencjał, grają na zwolninych obrotach jak dla mnie. Jednak wystarczy,jedna,dwie klepy i rywal nie wie co jest grane. Zagranie Melliksona w końcówce, super sprawa(podobnie jak kilka wcześniej) ale należy też zauważyć inteligentne zachowanie Genkova. Nie dość,że czekł w linii z obrońcami to nie przypalił się i podał. No a ,że Kirm nie strzelił?Na 10 prób pewnie 9 wylądowałoby w siatce. Teraz widać była to ta jedna niecelna próba. Nie ma co rozpaczać, odbierzemy sobie stracone punkty na Reymonta. Ciekawa sprawa. Wychodzi na to,że Iliev i Biton to kolejne dobre strzały transferowe Valcxa. A co do bramiki, mówcie co chcecie ale mimo,że z bliska to było widać w niej kunszt. Zarówno podającego jak i strzelającego.

Jedynie do czego mam zastrzeżenia,to brak zawodnika kombinacyjnie grającego koło Melliskona. Wilka posadziłbym na ławie a spróbował grać Gargułą.

Jest dobrze, dwa wyjazdowe mecze dwa punkty.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując