Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 07.08.2011, 07:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Fakt, bo obaj tyle meczów zagrali, że szok. Do tego Kirm po kontuzji, Wilk też - a ma już dwie asysty i bramkę w pucharach.

OK, to wszystko prawda. Dlatego nie zsyłam ich do rezerw, nie szukam w nich kozła ofiarnego itd. Stwierdzam tylko prosty fakt, że mojej ocenie póki co nie są w formie takiej w jakiej byli w zeszłym sezonie. Trzeba czekać cierpliwie aż zaskoczą. O ile sobie przypominam początek zeszłego sezonu Kirm też nie miał zbyt udanego. Na całe szczęście mamy teraz Iliewa. Podobnie z Wilkiem - Radek po słabszej końcówce zeszłego sezonu przeżywa renesans formy. Dlatego tak ważne jest posiadanie szerokiej kadry, wahania formy to naturalna sprawa u sportowców.

PS. Moderatorzy mogli by usunąć niektóre posty obrażające zawodników.
Odpowiedz cytując