Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
13335
07.08.2011, 00:27
Co do Leppera to na razie nie wiem co myśleć.Ale na pewno od razu nie łyknę że to samobójstwo.Życie nie jest takie oczywiste jak podaje to telewizja.
Pancratius
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pancratius
Znajdź inne posty napisane przez Pancratius