Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 06.08.2011, 23:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Potrzebujemy jeszcze kilku przyzwoitych piłkarzy - jak na razie wszystkie transfery w tym okienku można udać za sukcesy, są to zawodnicy którzy naprawdę robią różnicę (nawet jeżeli tego nie widać, jak w przypadku Nuneza), ale - potrzebujemy szerszej ławki. Czwartego skrzydłowego, ze dwóch obrońców, bramkarza. Inaczej będzie bieda, bo nie da rady grać tą samą jedenastką we wszystkich meczach.

Lepiej nie.

Tak kupmy sobie kilku jeszcze piłkarzy. Przecież mamy ławkę rezerwowych jak nigdy.

Jovanovic, Bunoza, Wilk(Nunez), Paljic, Kirm(Iliev), Gargula, Jirsak, Boguski, Biton

Myślę, że 20 zawodników na nasze potrzeby to optymalna liczba. A już więcej to nie zdrowo, nie wszyscy sobie pograją, będzie się psuła atmosfera. Chcemy lepszych ? Ok tylko trzeba myśleć co z obecnymi ?
Tak jak mówił Maskant kadra jest już zamknięta na ten sezon. Oczywiście jak się trafi jakaś super okazja dla Stana w ostatniej chwili to może jeszcze jakąś perełkę nam sprowadzi.
Odpowiedz cytując