|
Wyniku szkoda. Ale myślę, że można być zadowolonym z gry. To był na pewno jeden z najtrudniejszych w sezonie wyjazdów. I trzeba go zaliczyć jako udany, remis bramkowy to dobry rezultat a Polonia odbierze jeszcze nie raz punkty czołowym zespołom. Do obrony większych zarzutów nie mam. Polonia nie miała klarownych sytuacji, bramka padła po indywidualnym błędzie Wilka który zdarzyć się nie powinien, z przodu Wisła stworzyła wystarczająco dużo żeby wygrać ten mecz, ale cóż, tydzień temu był fart, w tym pech (zmarnowana idealna okazja przez Kirma).
Cieszy mnie dobra dyspozycja fizyczna zespołu, nie widać było po piłkarzach, że grali puchar 3 dni temu.
|