Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 06.08.2011, 23:24
Heh Sobol dla mnie to najwiekszy walczak i widac ile on daje z siebie,i jak atakuje rywala.Taki zawodnik dla trenera to skarb.

Mecz w sumie na remis,ale moglismy go wygrac zarówno my jak i DyskoPolo.Szkoda ze ten strzal Melikosna nie wszedl w koncówce ,to bylo by piekne -a on w sumie zostal by bohaterem.

Na Dysko Polo to chyba polowa posłow sie schodzi.Dzis pokazywali postkomucha Olejniczaka wczesniej jego lewego kolege Oleksego ,i paru innych tym podobnych.

P.S Nie to ze nie lubie Kirma ,ale to czlowiek ktory zawsze cos spitoli i zmasci,pechowiec -wlasciwie odkad do nas przyszedl.I im szybciej sie go pozbedziemy,tym lepiej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.08.2011 o godz. 23:51.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując