Fiti napisał(a):

|
Ee tam nie wierzę że Stan by taki polski szrot zbierał.. Zwłaszcza że bramkarz nam tak potrzebny jak rybom deszcz...
|
wątpię, że żartują
tak samo jak nie żartowano z Lisowskim
po prostu, najlepsi Polacy do wzięcia to właśnie ten poziom
a Stachowiak pewnie przyjdzie z rozliczenia za Mączyńskiego...