Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50745
Stary 06.08.2011, 22:23
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Ee tam nie wierzę że Stan by taki polski szrot zbierał.. Zwłaszcza że bramkarz nam tak potrzebny jak rybom deszcz...
wątpię, że żartują
tak samo jak nie żartowano z Lisowskim
po prostu, najlepsi Polacy do wzięcia to właśnie ten poziom

a Stachowiak pewnie przyjdzie z rozliczenia za Mączyńskiego...
Odpowiedz cytując