Wyświetl pojedynczy post
piotrek_ksk
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 06.08.2011, 22:16
Nie wiem czy zauważyliście, może to jednorazowy wyskok, ale oby nie, Dragan Pajlić dzisiaj b.dobry występ, dobry w obronie, często go widziałem z przodu, no i to przerwanie akcji sam na sam - podobał mi się w tym meczu.
Odpowiedz cytując