Temat
:
[2 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła 06.08.2011 godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
piotrek_ksk
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
179
06.08.2011, 22:16
Nie wiem czy zauważyliście, może to jednorazowy wyskok, ale oby nie, Dragan Pajlić dzisiaj b.dobry występ, dobry w obronie, często go widziałem z przodu, no i to przerwanie akcji sam na sam - podobał mi się w tym meczu.
piotrek_ksk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek_ksk
Znajdź inne posty napisane przez piotrek_ksk